e-SEKOCENBUD 2004-2008 (C) Copyright by Promocja Sp. z o.o.
Internetowy Portal Cenowy

Wstęp

 
Login: 
Hasło: 
Regulamin
    Jeżeli nie jesteś użytkownikiem systemu e-SEKOCENBUD, proszę się zarejestrować.Rejestracja umożliwia bezpłatny przegląd zawartości portalu. Po wykupieniu abonamentu uzyskasz pełny dostęp do informacji cenowych.
       
 
 
   

Skierowany jest do:
kosztorysantów, wykonawców, inwestorów, firm sporządzających i weryfikujących kosztorysy oraz wszystkich, którzy zajmują się wyceną inwestycji.

e-SEKOCENBUD to obszerne bazy cen::
1. materiałów - bezpośrednio od producentów lub dystrybutorów, ceny aktualizowane co kwartał (lub częściej - w przypadku gdy następuje zmiana cen u producenta),
2. sprzętu budowlanego - od firm wynajmujących, ceny aktualizowane 2 razy w roku,
3. robót i obiektów budowlanych - w portalu znajduje się archiwum cen, z którego można uzyskać trendy zmian w poszczególnych kwartałach i latach (brak cen bieżących),
4. wyposażenia i urządzeń obiektów budowlanych, ceny aktualizowane 2 razy w roku.

W e-SEKOCENBUD można znaleźć także:
- historie zmian cen poszczególnych materiałów w wieloletnich okresach,
- karty techniczne materiałów i produktów

  Poniedziałek Marzec 30, 2015

  NAJNOWSZE CENY MATERIAŁÓW JUŻ W PORTALU.
  W bazie cen materiałów znajdują się aktualne, grudniowe ceny z cenników producentów i dystrybutorów. Po wykupieniu dostępu do płatnych danych, posiadacie Państwo zawsze aktualną informację o cenach materiałów, aktualizowaną co kwartał (lub częściej - w przypadku gdy następuje zmiana cen u producenta).
  2014-12-31
 
  NOWY PRODUCENT W BAZIE CEN MATERIAŁÓW
  W bazie cen materiałów Internetowego portalu cenowego e-Sekocenbud dodano materiały firmy TECOMAT (kod producenta: TCM) - jednostki PLC, moduły komunikacyjne, czujki, liczniki, panele graficzne.
  2014-11-18
 
  AKTUALNE CENY URZĄDZEŃ, WYPOSAŻENIA ORAZ SPRZĘTU JUŻ W PORTALU
  Zakończono kolejną aktualizację cen w bazie urządzeń, wyposażenia oraz sprzętu, z aktualnych cenników producentów i przedstawicieli handlowych. W bazie cen znajdziecie Państwo aktualne ceny a także z poprzednich okresów.
  2014-11-10
 
  ZAKOŃCZONO WRZEŚNIOWĄ AKTUALIZACJĘ CEN MATERIAŁÓW
  W bazie cen materiałów znajdziecie Państwo aktualne ceny z cenników producentów i dystrybutorów. Zachęcamy do korzystania z portalu e-sekocenbud - po wykupieniu dostępu do płatnych danych posiadacie Państwo bieżącą informację o cenach materiałów.
  2014-09-30
 
  NOWY PRODUCENT W BAZIE CEN MATERIAŁÓW
  W bazie cen materiałów Internetowego portalu cenowego e-Sekocenbud dodano materiały firmy FCA (kod producenta: FCA) - elementy światłowodowe.
  2014-07-16
 
  NAJNOWSZE CENY MATERIAŁÓW JUŻ W PORTALU.
  W bazie cen materiałów znajdują się aktualne, czerwcowe ceny z cenników producentów i dystrybutorów. Po wykupieniu dostępu do płatnych danych, posiadacie Państwo zawsze aktualną informację o cenach materiałów, aktualizowaną co kwartał (lub częściej - w przypadku gdy następuje zmiana cen u producenta).
  2014-06-30
 
  NOWY PRODUCENT W BAZIE CEN MATERIAŁÓW
  W bazie cen materiałów Internetowego portalu cenowego e-Sekocenbud dodano materiały firmy Rabbit (kod producenta: RAB) - sterowania oswietleniem ulicznym.
  2014-06-29
 
  NOWE FIRMY W BAZIE CEN MATERIAŁÓW
  W bazie zamieszczono ceny materiałów firmy - Plastics Group (kod producenta: PLG) - płyty do ekranów akustycznych PLEXIGLAS SOUNDSTOP i firmy SAS-BUD (kod producenta: SAB) - kruszywa naturalne, kruszywa betonowe, destrukt asfaltowy.
  2014-05-08
 
  NAJNOWSZE CENY URZĄDZEŃ, WYPOSAŻENIA I SPRZĘTU JUŻ W PORTALU
  Można już sprawdzić aktualne ceny urządzeń, wyposażenia i sprzętu, które zostały zaktualizowane według najnowszych cenników producentów i dystrybutorów. Dzięki archiwum widoczne są kolejne zmiany cen.
  2014-05-07
 
  NOWA FIRMA W BAZIE CEN SPRZĘTU W PORTALU e-Sekocenbud
  W bazie zamieszczono ceny najmu sprzętu budowlanego firmy – ATUT RENTAL (kod producenta: ATU)
  2014-05-07