e-SEKOCENBUD 2004-2008 (C) Copyright by Promocja Sp. z o.o.
Internetowy Portal Cenowy

Wstęp

 
Login: 
Hasło: 
Regulamin
    Jeżeli nie jesteś użytkownikiem systemu e-SEKOCENBUD, proszę się zarejestrować.Rejestracja umożliwia bezpłatny przegląd zawartości portalu. Po wykupieniu abonamentu uzyskasz pełny dostęp do informacji cenowych.
       
 
 
   

Skierowany jest do:
kosztorysantów, wykonawców, inwestorów, firm sporządzających i weryfikujących kosztorysy oraz wszystkich, którzy zajmują się wyceną inwestycji.

e-SEKOCENBUD to obszerne bazy cen::
1. materiałów - bezpośrednio od producentów lub dystrybutorów, ceny aktualizowane co kwartał (lub częściej - w przypadku gdy następuje zmiana cen u producenta),
2. sprzętu budowlanego - od firm wynajmujących, ceny aktualizowane 2 razy w roku,
3. robót i obiektów budowlanych - w portalu znajduje się archiwum cen, z którego można uzyskać trendy zmian w poszczególnych kwartałach i latach (brak cen bieżących),
4. wyposażenia i urządzeń obiektów budowlanych, ceny aktualizowane 2 razy w roku.

Wszystkie ceny publikowane w portalu e-Sekocenbud nie zawierają podatku VAT.

W e-SEKOCENBUD można znaleźć także:
- historie zmian cen poszczególnych materiałów w wieloletnich okresach,
- karty techniczne materiałów i produktów

  Niedziela Maj 29, 2016

  JAK ZMIENIŁY SIĘ CENY MATERIAŁÓW W MARCU
  W bazie cen materiałów można sprawdzić , najbardziej aktualne ceny pochodzące z ofert producentów i dystrybutorów. Kilkadziesiąt tysięcy pozycji w różnych regionach zaktualizowanych w marcu. Zapraszamy.
  2016-03-31
 
  GRUDNIOWE CENY MATERIAŁÓW JUŻ W PORTALU
  W bazie cen materiałów znajdziecie Państwo aktualne, ceny z cenników producentów i dystrybutorów. Zachęcamy do korzystania z portalu e-Sekocenbud - po wykupieniu dostępu do płatnych danych posiadacie Państwo bieżącą informację o cenach materiałów.
  2015-12-30
 
  NOWI PRODUCENCI W BAZIE CEN MATERIAŁÓW
  W bazie zamieszczono ceny materiałów firmy - Renoplast (kod producenta: REN) - profile balkonowe i tarasowe, TECH-SYSTEMS (oferta Shluter-Systems) (kod producenta: SCR) - profile balkonowe i tarasowe oraz PHOENIX CONTACT (kod producenta: PHO) - produkty i rozwiązania z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej
  2015-12-30
 
  NAJNOWSZE CENY WYNAJMU SPRZĘTU ORAZ URZĄDZEŃ JUŻ W PORTALU
  Zaktualizowane zostały ceny sprzętu z firm oferujących wynajem oraz ceny urządzeń z ofert producentów i przedstawicieli handlowych.
  2015-11-06
 
  NOWE FIRMY W BAZIE MATERIAŁÓW
  W bazie zamieszczono ceny materiałów firmy: FIBOX (kod producenta: FIB) - obudowy do zastosowań w przemyśle elektrotechnicznym i elektronicznym.
  2015-11-05
 
  NOWE FIRMY W BAZIE MATERIAŁÓW
  W bazie zamieszczono ceny materiałów firmy: BAKS (kod producenta: BAK) - systemy tras kablowych, PXM (kod producenta: PXM) - sterowniki oświetlenia oraz firmy SUNSOL (kod producenta: SUN) - panele fotowoltaiczne
  2015-10-19
 
  Wrześniowe ceny materiałów już w naszym portalu
  Zakończono aktualizację cen materiałów z ofert producentów i przedstawicieli handlowych. W bazie cen materiałów znajdziecie Państwo ceny aktualne a także z poprzednich okresów.
  2015-09-30
 
  CZERWCOWE CENY MATERIAŁÓW JUŻ W PORTALU
  W bazie cen materiałów znajdują się aktualne, czerwcowe ceny z cenników producentów i dystrybutorów. Zapraszamy do korzystania z portalu e-Sekocenbud. Po wykupieniu dostępu do płatnych danych, posiadacie Państwo zawsze aktualną informację o cenach materiałów.
  2015-06-30
 
  NAJNOWSZE CENY WYNAJMU SPRZĘTU ORAZ URZĄDZEŃ JUŻ W PORTALU
  Zaktualizowane zostały ceny sprzętu z firm oferujących wynajem oraz ceny urządzeń z aktualnych cenników producentów i przedstawicieli handlowych. W bazie cen znajdziecie Państwo aktualne ceny a także z poprzednich okresów.
  2015-05-11
 
  Marcowe ceny materiałów już w portalu eSekocenbud.
  W bazie cen materiałów znajdziecie Państwo bieżące ceny pochodzące od producentów i dystrybutorów.
  2015-03-31